Przejdź do treści

środa, 17.7.2019

Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2019-04-02

Spotkanie Wójta Gminy Morzeszczyn z Posłem Kazimierzem Smolińskim

1 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie Wójta, Piotra Lanieckiego, z Posłem Kazimierzem Smolińskim. Podczas spotkania omówiono bieżące sprawy dotyczące gminy. Rozpoczęto również przygotowania do spotkania z mieszkańcami, które planowane jest 15 kwietnia w Nowej Cerkwi.
O szczegółach poinformujemy niebawem.

czytaj całość: Spotkanie Wójta Gminy Morzeszczyn z Posłem Kazimierzem Smolińskim

2019-03-28

INFORMACJA O OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ GMINĘ WYMAGANYCH POZIOMACH RECYKLINGU, PRZYGOTOWANIA DO PONOWNEGO UŻYCIA I ODZYSKU ORAZ OGRANICZENIA MASY ODPADÓW KOMUNALNYCH ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI

Jednym z podstawowych celów nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi jest osiągnięcie odpowiednich poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji kierowanych na składowiska oraz zwiększenie poziomu recyklingu i odzysku odpadów zebranych selektywnie, które wymusza ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

czytaj całość: INFORMACJA O OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ GMINĘ WYMAGANYCH POZIOMACH RECYKLINGU, PRZYGOTOWANIA DO PONOWNEGO UŻYCIA I ODZYSKU ORAZ OGRANICZENIA MASY ODPADÓW KOMUNALNYCH ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI

2019-03-26

Jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych [Bankowcy dla Edukacji]

Karta płatnicza staje się poza gotówką coraz częstszym „wyposażeniem” naszego portfela. W przypadku kradzieży karty złodziej, aby wypłacić pieniądze z bankomatu lub dokonać transakcji w sklepie musiałby znać nasz kod PIN.

czytaj całość: Jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych [Bankowcy dla Edukacji]


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.