Przejdź do treści

Sobota, 25.1.2020

Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2019-12-23

Wigilia w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie

Piątek 20.12.2019 r. był ostatnim dniem obecności uczniów przed świętami w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie. W tym dniu, jak co roku uczniowie i wychowawcy poszczególnych klas spotkali się przy wigilijnych stołach zorganizowanych przy współudziale rodziców oraz na uroczystych apelach wigilijnych dla klas IV-VIII …

czytaj całość: Wigilia w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie

2019-12-21

Diamentowe Gody w Gminie Morzeszczyn

Państwo Urszula i Mieczysław Gardzielewscy z Gąsiorek obchodzą dzisiaj swój Diamentowy Jubileusz (60-lecie). Związek małżeński zawarli 21 grudnia 1959 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gąsiorkach.

czytaj całość: Diamentowe Gody w Gminie Morzeszczyn

2019-12-21

Świąteczna wizyta przedszkolaków w Urzędzie Gminy

W piątek 20 grudnia młodzi adepci z Publicznego Przedszkola „Mali Odkrywcy” odwiedzili Urząd Gminy w Morzeszczynie. Dzieci złożyły świąteczne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie zrobione słodkie upominki.

Przedszkolakom serdecznie dziękujemy.

czytaj całość: Świąteczna wizyta przedszkolaków w Urzędzie Gminy

2019-12-20

VI Przegląd Chórów Pomorskich

Dnia 14 grudnia br. (sobota) w murach kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowej Cerkwi, dzięki uprzejmości Proboszcza, ks. Kanonia Stanisława Borzyszkowskiego, odbył się VI Przegląd Chórów Pomorskich, organizowany, jak co roku, przez Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie.

czytaj całość: VI Przegląd Chórów Pomorskich

2019-12-20

"Świąteczny Smak Tradycji na Kociewiu" - relacja

Niewątpliwie Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, ale także jest to czas refleksji i spotkań rodzinnych. Czasami jest to jedyna okazja w całym roku, żeby się spotkać z rodziną i odnowić więzy rodzinne, a nawet zażegnać różne kłótnie czy nieporozumienia.

Już niedługo w dniu Wigilii spotykamy się w rodzinnym gronie przy suto zastawionych stołach, składamy sobie nawzajem świąteczne życzenia, śpiewamy wspólnie kolędy…

czytaj całość: "Świąteczny Smak Tradycji na Kociewiu" - relacja


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.