Przejdź do treści

Piątek, 24.5.2019

Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2019-03-19

Spotkanie podsumowujące działalność Spółdzielni Kółek Rolniczych

15 marca odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące działalność Spółdzielni Kółek Rolniczych. Wójt Gminy Morzeszczyn spotkał się tego dnia z przedstawicielami spółdzielni, aby podziękować za wieloletnią współpracę i środki przekazane na rzecz Kół Gospodyń Wiejskich.

czytaj całość: Spotkanie podsumowujące działalność Spółdzielni Kółek Rolniczych

2019-03-14

Zapraszamy na V sesję VIII Kadencji Rady Gminy Morzeszczyn

Porządek obrad V sesji VIII Kadencji Rady Gminy Morzeszczyn

zwołanej na dzień 27 marca 2019r. o godz.11.00 w sali Urzędu Gminy w Morzeszczynie

czytaj całość: Zapraszamy na V sesję VIII Kadencji Rady Gminy Morzeszczyn

2019-03-13

"Cyfrowo zaradni. Cyfrowo bezpieczni" w Bibliotece w Morzeszczynie

Od lutego przy Bibliotece Morzeszczyn odbywają się bezpłatne warsztaty z cyklu "Cyfrowo zaradni. Cyfrowo bezpieczni", które są adresowane do dzieci i młodzieży pragnącej zgłębiać praktyczną wiedzę nt. Internetu, robotyki i mediów społecznościowych. Spotkania odbywają się we współpracy z Fundacją Obywatelską w Gniewie.

czytaj całość: "Cyfrowo zaradni. Cyfrowo bezpieczni" w Bibliotece w Morzeszczynie

2019-03-13

Ochrona środowiska jako pretekst do wspólnej rozmowy, czyli… Rozmowy przy wspólnym stole po raz kolejny w morzeszczyńskiej bibliotece.

27 lutego odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". Tym razem tematem przewodnim była ochrona środowiska. Rozmawiano o zagrożeniach związanych z niszczeniem przyrody oraz o programach, które te zagrożenia niwelują.

czytaj całość: Ochrona środowiska jako pretekst do wspólnej rozmowy, czyli… Rozmowy przy wspólnym stole po raz kolejny w morzeszczyńskiej bibliotece.

2019-03-13

Cykliczne spotkanie sieci dyrektorek i dyrektorów bibliotek publicznych tym razem w Morzeszczynie

6 marca br., w morzeszczyńskiej bibliotece odbyło się cykliczne spotkanie sieci dyrektorek i dyrektorów bibliotek publicznych z terenu powiatu tczewskiego i wschodniej części powiatu starogardzkiego, w którym uczestniczyli szefowie instytucji z Bobowa,  Gniewu, Pelplina, Skórcza, Starogardu Gdańskiego oraz oczywiście z Morzeszczyna. Obecny był również wójt Gminy Morzeszczyn, Piotr Laniecki. Tego typu spotkania są fenomenalnym forum wymiany wiedzy i wzajemnego wsparcia kadry menedżerskiej bibliotek publiczych.

czytaj całość: Cykliczne spotkanie sieci dyrektorek i dyrektorów bibliotek publicznych tym razem w Morzeszczynie

2019-03-13

Dzień Kobiet w Morzeszczynie!

Dzień 8 marca, jest dniem szczególnym dla wszystkich Kobiet! Tego dnia każda Kobieta chce i powinna czuć się wyjątkowo. Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie, jak co roku, pragnie docenić i sprawić radość  oraz chwilę przyjemności wszystkim Paniom. Choć mówi się, że kobiety powinny mieć swoje święto cały rok, to jednak warto celebrować ten szczególny dzień, gdyż "Dzień Kobiet" to ważne w naszej tradycji  święto, więc pamiętajmy o Nim.

czytaj całość: Dzień Kobiet w Morzeszczynie!


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.