Przejdź do treści

Wtorek, 4.8.2020

Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2020-07-06

6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy znów połączy regiony

Choć tegoroczne wakacje różnią się od poprzednich to warto spędzić ten czas aktywnie, przy okazji odkrywając zakątki Województwa Pomorskiego. Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz z Partnerami: Miastem Kwidzyn oraz Gminą Gniew organizuje 6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy, który tradycyjnie przejedzie przez most Opalenie-Korzeniewo, który „przekracza granice, łączy regiony”.

czytaj całość: 6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy znów połączy regiony

2020-07-02

biblioCAMP 2020

Biblioteka Morzeszczyn zaprasza na kolejną edycję biblioCAMPu - letniej strefy kreatywnej dla młodych. W każdy wtorek lipca (godz. 11:00 - 13:00) spotkamy się na terenie Morzeszczyna, aby uczestniczyć w niecodziennych zajęciach.

czytaj całość: biblioCAMP 2020

2020-06-30

Powiat Tczewski kontynuuje Program Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego HPV „Chronię życie przed rakiem”.

Powiat Tczewski jest w grupie samorządów, które aktywnie wspierają profilaktykę nowotworową w Polsce. W związku z tym, w ramach realizacji Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego HPV „Chronię życie przed rakiem”, następujące przychodnie/ośrodki zdrowia zostały w 2020 r. realizatorami szczepień ochronnych przeciwko zakażeniom wirusem HPV dziewcząt z rocznika urodzenia 2008 mieszkających na terenie powiatu tczewskiego:

  • Pelplińskie Centrum Zdrowia
  • NZOZ "Medica"
  • Przychodnia Rogowscy
  • NZOZ "Hipokrates"
  • NZOZ Pelmed
  • Medical Medycyna
  • NZOZ „Medyk”

czytaj całość: Powiat Tczewski kontynuuje Program Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego HPV „Chronię życie przed rakiem”.

2020-06-30

Jakość wody do spożycia na obszarze gminy Morzeszczyn

Publikujemy oceną obszarową jakości wody do spożycia na obszarze gminy Morzeszczyn sporządzoną przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Tczewie.

czytaj całość: Jakość wody do spożycia na obszarze gminy Morzeszczyn


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.