Przejdź do treści

Czwartek, 20.6.2019

Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2019-04-09

Reprezentacja z Morzeszczyna znowu mistrzem!

W dniu 19 marca 2019 roku w hali II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z rocznika 2003-2005. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.

czytaj całość: Reprezentacja z Morzeszczyna znowu mistrzem!

2019-04-02

Spotkanie Wójta Gminy Morzeszczyn z Posłem Kazimierzem Smolińskim

1 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie Wójta, Piotra Lanieckiego, z Posłem Kazimierzem Smolińskim. Podczas spotkania omówiono bieżące sprawy dotyczące gminy. Rozpoczęto również przygotowania do spotkania z mieszkańcami, które planowane jest 15 kwietnia w Nowej Cerkwi.
O szczegółach poinformujemy niebawem.

czytaj całość: Spotkanie Wójta Gminy Morzeszczyn z Posłem Kazimierzem Smolińskim

2019-03-28

INFORMACJA O OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ GMINĘ WYMAGANYCH POZIOMACH RECYKLINGU, PRZYGOTOWANIA DO PONOWNEGO UŻYCIA I ODZYSKU ORAZ OGRANICZENIA MASY ODPADÓW KOMUNALNYCH ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI

Jednym z podstawowych celów nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi jest osiągnięcie odpowiednich poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji kierowanych na składowiska oraz zwiększenie poziomu recyklingu i odzysku odpadów zebranych selektywnie, które wymusza ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

czytaj całość: INFORMACJA O OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ GMINĘ WYMAGANYCH POZIOMACH RECYKLINGU, PRZYGOTOWANIA DO PONOWNEGO UŻYCIA I ODZYSKU ORAZ OGRANICZENIA MASY ODPADÓW KOMUNALNYCH ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.