Przejdź do treści

Piątek, 23.6.2017

Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2017-05-10

Ta koperta ratuje życie

Koperta Życia to nieoceniona pomoc dla ratowników medycznych. Dzięki niej służby medyczne będą mogły skuteczniej i szybciej udzielić pacjentowi pomocy w razie jakiejkolwiek interwencji.

Zapraszamy naszych pacjentów po 65 r.ż. po odbiór Koperty Życia w naszych placówkach PELMED.

czytaj całość: Ta koperta ratuje życie

2017-05-10

Stoisko edeukacyjno - ekologiczne Urzędu Gminy na 3 Pikniku Bibliotecznym

Dnia 6 maja 2017 r. podczas 3 Rodzinnego Pikniku Bibliotecznego, mieszkańcy Gminy Morzeszczyn mieli możliwość odwiedzenia różnorodnych stoisk  jednym z nich było stoisko edukacyjno-ekologiczne.

czytaj całość: Stoisko edeukacyjno - ekologiczne Urzędu Gminy na 3 Pikniku Bibliotecznym

2017-05-10

Gminny Ośrodek Kultury i OSP w Morzeszczynie zapraszają

13 maja o godz. 17.00 przed strażnicą OSP w Morzeszczynie w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska biega" odbędzie się impreza pn. "Bieganie - to u nas rodzinne" połączona z Piknikiem Strażackim.

czytaj całość: Gminny Ośrodek Kultury i OSP w Morzeszczynie zapraszają

2017-05-10

Świętujmy razem urodziny Kazimierza Deyny

Wielkie święto piłki nożnej DEYNA‘70 z LOTOSEM i ENERGĄ oraz muzyczne disco party czekają niebawem mieszkańców całego powiatu starogardzkiego i nie tylko.  21 maja 2017 roku prezydent Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich do Starogardu na urodzinową imprezę Pana Kazimierza. Towarzyski mecz piłki nożnej oraz koncert gwiazd disco polo, to tylko kilka z atrakcji przygotowanych z okazji 70. rocznicy urodzin legendy piłki nożnej.

czytaj całość: Świętujmy razem urodziny Kazimierza Deyny

2017-05-04

W dniu św. Floriana

W Dniu Świętego Floriana wszystkim Strażakom składamy najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania za pełnioną służbę.

czytaj całość: W dniu św. Floriana

2017-04-28

3. RODZINNY PIKNIK BIBLIOTECZNY | MORZESZCZYN

Już 6 maja w cieniu gigantycznego biurka w Morzeszczynie odbędzie się Rodzinny Piknik Rodzinny. Będzie to już trzecia edycja radosnego świętowania Tygodnia Bibliotek, do czego zaprasza miejscowa biblioteka wraz z partnerami. W godz. 12:00 – 16:00 na wszystkich czytelników i sympatyków morzeszczyńskiej książnicy będzie czekała moc atrakcji.

czytaj całość: 3. RODZINNY PIKNIK BIBLIOTECZNY | MORZESZCZYN

2017-04-28

Złoty Jubileusz w Borkowie

Złote gody, obchodzone po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego, są dowodem niezwykłej więzi, która łączy dwoje kochających się ludzi. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż przeciwności w życiu bywa wiele: i tych rodzinnych i materialnych, a często i zdrowotnych. Jednak, jak widać: jest to możliwe… To wielki dar od Boga i losu móc przeżyć wspólnie ze współmałżonkiem 50 lat.

Państwo Elfrieda i Stanisław Okuniewscy z Borkowa obchodzą swój Złoty Jubileusz.

czytaj całość: Złoty Jubileusz w Borkowie


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.