Przejdź do treści

Poniedziałek, 18.11.2019

Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2019-10-16

Nowy odcinek drogi asfaltowej we wsi Kierwałd

Od 3 tygodni mieszkańcy wsi Kierwałd mogą jeździć po nowym odcinku drogi o nawierzchni asfaltowej. Dotyczy to drogi gminnej z centrum wsi w kierunku Borkowa. Długość nowego asfaltowego odcinka to 400 m, szerokość 3,8 m. Koszt zadania to 141 000 zł. Remont sfinansowała Gmina Morzeszczyn. Wykonawcą była firma Pana Tadeusza Decka z Morzeszczyna.

czytaj całość: Nowy odcinek drogi asfaltowej we wsi Kierwałd

2019-10-16

Przedstawienie profilaktyczne w SP Morzeszczyn

W czwartek 10 listopada uczniowie Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie miały okazję uczestniczyć na terenie szkoły w przedstawieniu pt. „Poskromienie nieznośnego smoka” w ramach zajęć profilaktycznych przygotowanych przez Impresariat Artystyczny „Inspiracja” z Krakowa.

czytaj całość: Przedstawienie profilaktyczne w SP Morzeszczyn

2019-10-15

Pasowanie pierwszoklasistów i przedszkolaków w Morzeszczynie

W miniony piątek w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie miały miejsce dwie uroczystości pasowania na uczniów, najpierw klas pierwszych a potem na przedszkolaków. Obydwa wydarzenia miały podniosły i radosny charakter. Uczestniczyło w nich wielu rodziców, opiekunów i dziadków dzieci. Pierwszoklasiści otrzymali  pamiątkowy dyplom oraz upominek od Wójta Gminy Morzeszczyn. Ponadto po zakończeniu pasowania przekazano Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci zebrane w szkole artykuły, które w dalszym ciągu można przynosić do Pani Karoliny Bendyk.

Wszystkim najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w nauce.

czytaj całość: Pasowanie pierwszoklasistów i przedszkolaków w Morzeszczynie

2019-10-10

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Pomorskiego Józefem Sarnowskim

Kilka dni temu w Gminie Morzeszczyn gościliśmy Wicemarszałka Województwa Pomorskiego Józefa Sarnowskiego. Głównym tematem spotkania był przebieg inwestycji drogowych realizowanych ostatnio na terenie naszej gminy.

czytaj całość: Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Pomorskiego Józefem Sarnowskim


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.