Przejdź do treści

Niedziela, 17.12.2017

Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2017-11-16

Diamentowy Jubileusz w gminie

Diamentowe gody, obchodzone po 60 latach wspólnego pożycia małżeńskiego, są dowodem niezwykłej więzi, która łączy dwoje kochających się ludzi. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż przeciwności w życiu bywa wiele: i tych rodzinnych i materialnych, a często i zdrowotnych. Jednak, jak widać: jest to możliwe…

czytaj całość: Diamentowy Jubileusz w gminie

2017-11-15

Płukanie sieci wodociągowej

Przypominamy o możliwości przerwy w dostawie wody w dniach 15-16 listopada w miejscowościach Majewo, Lipia Góra, Gąsiorki Kierwałd i Królów Las, z powodu płukania sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj całość: Płukanie sieci wodociągowej

2017-11-14

Metropolitalna Karta do Kultury w Gminie Morzeszczyn

Morzeszczyńska biblioteka dołączyła do grona książnic, które oferują swoim czytelnikom METROPOLITALNĄ KARTĘ DO KULTURY. Już do listopada każdy mieszkaniec gminy ma okazję dołączyć do grona uczestników projektu i odebrać tę wyjątkową przepustkę do świata książek, sztuki, muzyki i teatru. Nie jest to bowiem zwykła karta biblioteczna, lecz klucz do fenomenalnej oferty kulturalnej w Trójmieście i najbliższej okolicy.

czytaj całość: Metropolitalna Karta do Kultury w Gminie Morzeszczyn

2017-11-14

Nabór zgłoszeń na III Gminną Galę Wolontariatu

Stowarzyszenie DRABKA ogłasza nabór nominacji osób, grup, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną na terenie Gminy Morzeszczyn. Nagrody w 6 kategoriach zostaną wręczone podczas III Gminnej Gali Wolontariatu 2017.

czytaj całość: Nabór zgłoszeń na III Gminną Galę Wolontariatu

2017-11-10

Uwaga! Silny wiatr

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne nr 89 otrzymane z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

czytaj całość: Uwaga! Silny wiatr

2017-11-09

Możliwa przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy w Morzeszczynie informuje mieszkańców   wsi   MAJEWO , LIPIA GÓRA, GĄSIORKI I KRÓLÓW LAS , że  w  dniach od 15 do 16  listopada 2017 roku w   godzinach od   8oo do  16oo mogą wystąpić przerwy w dostawie wody  w  związku z      płukaniem    poszczególnych  sieci wodociągowych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy

Morzeszczyn

Piotr Laniecki

czytaj całość: Możliwa przerwa w dostawie wody

2017-11-09

Biblioteka w Morzeszczynie zaprasza na spotkanie autorskie

Biblioteka w Morzeszczynie zaprasza wszystkich miłośników Pana Samochodzika i nie tylko, na spotkanie z pisarzem Arkadiuszem Niemirskim, który jest kontynuatorem cyklu książek o przygodach niezłomnego kustosza i poszukiwacza skarbów. Spotkanie odbędzie się 14 listopada o godz. 17:00 w budynku biblioteki, przy ul. Dworcowej 3.

Serdecznie zapraszamy.

czytaj całość: Biblioteka w Morzeszczynie zaprasza na spotkanie autorskie


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.