Przejdź do treści

Niedziela, 31.5.2020

Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2020-05-04

Z życzeniami dla Strażaków

Codziennie śpieszycie nam z pomocą podczas pożarów, powodzi, huraganów, czy wypadków drogowych. Gasicie pożary, usuwacie powalone wiatrem drzewa, zabezpieczacie zerwane dachy i mienie przed zalaniem, uwalniacie ofiary wypadków z uszkodzonych pojazdów i udzielacie im pierwszej pomocy. W ostatnim czasie wspieracie też działania służb sanitarnych w zakresie izolacji, transportu i kontroli osób zakażonych. Jesteście wszędzie, gdzie pojawiają się zagrożenia życia ludzkiego. Za tę ofiarną służbę z narażeniem własnego zdrowia i życia serdecznie dziękujemy wszystkim strażakom w dniu ich święta ‑ w Dniu Strażaka.

czytaj całość: Z życzeniami dla Strażaków

2020-04-30

SZKOŁA W MORZESZCZYNIE PAMIĘTA

Co roku obchodzimy święta majowe: 1 maja -Święto Pracy, 2 maja -Dzień Flagi, 3 maja – Konstytucji Trzeciego Maja. W dniu 1  maja w sposób szczególny pamiętamy o tych, którzy swą pracą budowali naszą ojczyznę.

czytaj całość: SZKOŁA W MORZESZCZYNIE PAMIĘTA

2020-04-27

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marlena Maląg, zaprasza do udziału w akcji „Moja Pamiątka”

Szanowni Państwo, gorąco zachęcam do włączenia się w akcję „Moja Pamiątka” i podzielenia się swoją historią. Zajrzyjcie Państwo do swoich szuflad, pudeł z różnościami – poszukajcie zdjęć z dzieciństwa, listów do bliskich. Wybierzcie się w piękną podróż do przeszłości. Zabierzcie nas ze sobą. Opiszcie historie, które kryją się za tymi pamiątkami. Historia naszego kraju to osobista historia każdego z nas. Dzielmy się więc naszymi opowieściami. To nasz skarb.

czytaj całość: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marlena Maląg, zaprasza do udziału w akcji „Moja Pamiątka”


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.