Przejdź do treści

Czwartek, 9.7.2020

Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2020-06-26

Muzyczne podsumowanie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie

Rok szkolny 2019/2020 był szczególny. Uczniowie, rodzice i nauczyciele - wszyscy „uczyliśmy się uczyć” po nowemu i z trudem pokonywać napotkane trudności zdalnego nauczania. Na szczęście ktoś po coś wymyślił wakacje.

Niech ten nadchodzący czas odpoczynku pozwoli nam odetchnąć od codziennego wysiłku związanego z samodzielną nauką i doda sił na nowy rok szkolny, a przygotowane utwory wprowadzą wszystkich w pogodny wakacyjny nastrój.

czytaj całość: Muzyczne podsumowanie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie

2020-06-22

Nowy Zarząd LOT KOCIEWIE

W tym roku mija kadencja władz stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE. Izolacja społeczna spowodowała przesunięcia w kalendarzu i Walne Zebrania mogły odbyć się dopiero w miniony piątek, gdzie w sali obrad Rady Miejskiej w Tczewie spotkali się członkowie LOT KOCIEWIE.

czytaj całość: Nowy Zarząd LOT KOCIEWIE

2020-06-19

Ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje  krótkoterminową prognozę pogody na okres  19.06. - 21.06.2020r.  dla woj. pomorskiego otrzymane z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

czytaj całość: Ostrzeżenie meteorologiczne

2020-06-18

Internetowy Przegląd Fotograficznym ˝Portret Dziecka˝

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach oraz Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Świętokrzyski serdecznie zapraszają Państwa do wzięcia udziału w "Internetowym Przeglądzie Fotograficznym "Portret Dziecka".

Przegląd skierowany jest do wszystkich internautów - bez ograniczeń wiekowych zajmujących się fotografią nieprofesjonalnie

Zgłoszenia do przeglądu przyjmowane są do 26 czerwca 2020 r.

czytaj całość: Internetowy Przegląd Fotograficznym ˝Portret Dziecka˝

2020-06-18

Niepodległa na stulecie Bitwy Warszawskiej - ogólnopolski konkurs literacki

Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim "1920" w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej.  Najlepsze prace zostaną opublikowane w pokonkursowej antologii. Przewidziano także 10 nagród równoważnych, w wysokości 4 tysięcy złotych brutto każda.

czytaj całość: Niepodległa na stulecie Bitwy Warszawskiej - ogólnopolski konkurs literacki

2020-06-18

Debata nad Raportem o stanie Gminy Morzeszczyn za 2019 rok

W dniu 13 maja 2020 roku Wójt Gminy Morzeszczyn przedstawił Radzie Gminy Morzeszczyn „Raport o stanie Gminy Morzeszczyn za 2019 rok”. Raport stanowi podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii oraz uchwał.

Nad Raportem zostanie przeprowadzona debata na sesji Rady Gminy Morzeszczyn w dniu 01 lipca 2020 roku w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie - górny hol (rozpoczęcie sesji o godzinie 10:00). W debacie biorą udział Radni oraz mogą zabierać głos mieszkańcy Gminy Morzeszczyn.

czytaj całość: Debata nad Raportem o stanie Gminy Morzeszczyn za 2019 rok


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.