Przejdź do treści

Czwartek, 28.5.2020

Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2020-04-27

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marlena Maląg, zaprasza do udziału w akcji „Moja Pamiątka”

Szanowni Państwo, gorąco zachęcam do włączenia się w akcję „Moja Pamiątka” i podzielenia się swoją historią. Zajrzyjcie Państwo do swoich szuflad, pudeł z różnościami – poszukajcie zdjęć z dzieciństwa, listów do bliskich. Wybierzcie się w piękną podróż do przeszłości. Zabierzcie nas ze sobą. Opiszcie historie, które kryją się za tymi pamiątkami. Historia naszego kraju to osobista historia każdego z nas. Dzielmy się więc naszymi opowieściami. To nasz skarb.

czytaj całość: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marlena Maląg, zaprasza do udziału w akcji „Moja Pamiątka”

2020-04-27

Gmina Morzeszczyn otrzyma dofinansowanie na remont kolejnej drogi gminnej

Wniosek Gminy Morzeszczyn na realizację zadania pn. „Remont części drogi gminnej nr 227007G w Sołectwie Nowa Cerkiew, gm. Morzeszczyn”  znalazł się na zatwierdzonej przez Prezesa Rady Ministrów liście zadań objętych dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w roku 2020. Całość zadania wyniesie 403 750 zł, z czego nasza gmina otrzyma 201 875 zł dofinansowania w ramach FDS (50% wartości całego zadania) a resztę - 201 875 zł sfinansuje z własnego budżetu.

czytaj całość: Gmina Morzeszczyn otrzyma dofinansowanie na remont kolejnej drogi gminnej

2020-04-20

Jak postępować z odpadami komunalnymi w trakcie epidemii?

Minister Klimatu i Główny Inspektor Sanitarny wydali wytyczne w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19, w czasie trwania epidemii. Zachęcamy do zapoznania się z tymi zaleceniami. To szczególnie ważna informacja dla osób zakażonych wirusem i będących w izolacji, jak i tych, przebywających na kwarantannie.

czytaj całość: Jak postępować z odpadami komunalnymi w trakcie epidemii?


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.