Przejdź do treści

Czwartek, 2.4.2020

Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2020-03-20

Elektroniczne rozliczenie PIT i uzyskiwanie zaświadczeń bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym

· MF i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) podjęły decyzję o czasowym ograniczeniu dostępu do urzędów skarbowych ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa.

· Zeznanie podatkowe można złożyć bez wizyty w urzędzie skarbowym, korzystając z usługi Twój e-PIT lub systemu e-Deklaracje.

· Wszystkie zaświadczenia wydawane przez urzędy skarbowe można uzyskać przez internet, korzystając z platformy ePUAP lub portalu biznes.gov.pl.

czytaj całość: Elektroniczne rozliczenie PIT i uzyskiwanie zaświadczeń bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym

2020-03-20

Komunikat dyrektora SP w Morzeszczynie

Drodzy rodzice, kochani uczniowie,

niestety musimy sobie dalej poradzić z nauką na odległość. Wasi wychowawcy już pracują nad tym, jakie macie warunki w domu do odbioru nauki zdalnej. Zapewniamy, ze nikogo nie zostawimy bez dostępu do zadań proponowanych przez nauczycieli. Umieścimy zadania na poniedziałek i wtorek. Poczekamy na rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i wtedy przekażemy Państwu i Wam uczniowie wskazówki do dalszej pracy i sposobu kontaktu z Wami.

Rodzicu, nie denerwuj się, że teraz tak często wychowawca będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie. Warunki tego wymagają.

Szkoła bez Was, kochani uczniowie, jest bardzo smutna. Pozdrawiamy Was i Waszych rodziców.

czytaj całość: Komunikat dyrektora SP w Morzeszczynie

2020-03-19

Komunikat o oszustach

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie odwiedzają prywatnych mieszkań w celu ich dezynfekcji. Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, którzy, mogą mieć kontakt  osobisty z mieszkańcami powinni wylegitymować się legitymacją służbową, nie są oni ubrani w uniformy ani inny strój roboczy.

czytaj całość: Komunikat o oszustach

2020-03-18

Komunikat nr 4 ze Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie

SZANOWNI RODZICE,

Nie wszyscy Państwo zdążyli złożyć podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola, zerówki i do pierwszej klasy. Prosimy teraz zrobić to e-mail na adres zs-morzeszczyn@wp.pl. Dokumenty do pobrania na stronie internetowej szkoły w linku Rekrutacja on-line. Po wypełnieniu prosimy przesłać je na adres szkoły. Jeżeli ktoś z państwa nie będzie miał możliwości pobrania dokumentu prosimy przesłać krótką informację na adres szkoły. Rekrutacja trwa do  30 marca 2020 roku z możliwością przedłużenia w razie konieczności. Zachęcamy do rekrutacji on-line.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dyrektor Aleksandra Graban

czytaj całość: Komunikat nr 4 ze Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie

2020-03-18

Komunikat nr 3 ze Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Przypominamy, że czas kwarantanny to nie ferie. Wpływają telefonicznie do szkoły skargi, że w dużych grupach spędzacie większość czasu na świeżym powietrzu. Apeluję do rodziców o zachowanie powagi i zdyscyplinowanie swoich dzieci. Akcja „ZOSTAŃ W DOMU” nadal trwa. Na stronie szkoły są zadania do realizacji. W poniedziałek będą nowe. W wolnym czasie obejrzyjcie film, pograjcie w planszówki, itp. Spacer wskazany, ale krótki i najlepiej bez towarzystwa.

Wszystkim nam zależy na zdrowiu i szybkim powrocie do „normalności”.

 

Z poważaniem

dyrektor SP w Morzeszczynie Aleksandra Graban

czytaj całość: Komunikat nr 3 ze Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.