Przejdź do treści

Niedziela, 15.9.2019

Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2019-09-03

Dołącz do Masz Głos!

Ruszyła kolejna edycja akcji Masz Głos – przedsięwzięcia, które pomaga zmieniać najbliższe otoczenie tak, aby mieszkańcom żyło się wygodniej, ciekawiej, łatwiej. Chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin bądź czystszym powietrzu? Dołącz do akcji Masz Głos – rejestracja trwa przez cały wrzesień na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a zgłosić się może każdy – wystarczy zapał do działania na rzecz Twojej miejscowości. Najskuteczniejsi mogą zdobyć nagrodę Super Samorząd.

czytaj całość: Dołącz do Masz Głos!

2019-09-02

Nowy rok szkolny i nowa Pani Dyrektor

Na początku września jak co roku miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego. Jednak dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy, ponieważ w Szkole Podstawowej w Morzeszczynie zaszła istotna zmiana. Stanowisko dyrektora szkoły powierzono Pani Aleksandrze Graban. Stosowne zarządzenie w tej sprawie z życzeniami właściwego rozwoju szkoły złożył Wójt Gminy Morzeszczyn Piotr Laniecki.

czytaj całość: Nowy rok szkolny i nowa Pani Dyrektor

2019-09-02

Informacje o inwestycjach na terenie Gminy

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się budowa trzech inwestycji na terenie Gminy Morzeszczyn.

czytaj całość: Informacje o inwestycjach na terenie Gminy

2019-09-02

Mobilne Punkty Informacyjne

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich, w ramach prowadzonych działań, odwiedzą miejscowości Kwidzyn i Tczew i w każdej z nich, jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

czytaj całość: Mobilne Punkty Informacyjne

2019-08-28

Pożegnanie na sesji Rady Gminy Pana Piotra Gębickiego

Miłym akcentem rozpoczęła się dzisiejsza sesja Rady Gminy Morzeszczyn. Gościem sesji był Pan Piotr Gębicki – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie, który z dniem 1 września 2019 r. przechodzi na emeryturę.

czytaj całość: Pożegnanie na sesji Rady Gminy Pana Piotra Gębickiego

2019-08-27

Dożynki 2019

Gminne Dożynki w tym roku odbedą się 31 sierpnia w Morzeszczynie, rozpoczęcie uroczystości o 14:30 zbiórką przy Szkole Podstawowej w Morzeszczynie.

czytaj całość: Dożynki 2019

2019-08-26

Oficjalne otwarcie Podwórka Talentów Nivea w Gniewie

Już wkrótce tak długo wyczekiwane otwarcie Podwórka Talentów Nivea. Mieszkańcy i sympatycy gminy Gniew wywalczyli je wspólnymi siłami, a teraz czas na świętowanie. W poniedziałek, 2 września w godz. 16:00-18:00 zapraszamy na plac przy ul. Sidorowicz w Gniewie.

czytaj całość: Oficjalne otwarcie Podwórka Talentów Nivea w Gniewie


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.