Przejdź do treści

Czwartek, 6.8.2020

Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2020-07-21

6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy integrował dwa pomorskie regiony

W sobotę 18 lipca odbyła się już szósta edycja Powiślańsko-Kociewskiego Rajdu Rowerowego organizowanego przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE, przy współpracy z samorządami Kwidzyna i Gniewu. Imprezie przyświecało hasło [Pomorskie! kołem się kręci].

czytaj całość: 6. Powiślańsko-Kociewski Rajd Rowerowy integrował dwa pomorskie regiony

2020-07-17

Dobra informacja dotycząca dróg wojewódzkich

Z radością informujemy, że w najbliższych tygodniach będą prowadzone prace remontowe na trzech odcinkach dróg wojewódzkich o łącznej długości ponad 5 km. Dwa z nich dotyczą drogi nr 234 Gniew-Skórcz, prace będą prowadzone w pobliżu wsi Borkowo i od Dzierżążna do granicy z Gminą Gniew. Zostanie również wykonany remont drogi nr 644 Majewo-Królów Las. Zakres prac obejmuje częściowe odkrzaczanie poboczy, oczyszczanie rowów przydrożnych i wykonanie nowej nawierzchni.

czytaj całość: Dobra informacja dotycząca dróg wojewódzkich

2020-07-15

Bezpłatne spotkanie on-line: „E-sieciowanie”

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza na bezpłatne spotkanie on-line „E-sieciowanie”. Dzięki temu spotkaniu przygotujesz się do zaprojektowania i realizacji innowacyjnych rozwiązań w Twoim gospodarstwie.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat spotkania dostępne są na stronie internetowej  http://sieciowanie.podr.pl/

czytaj całość: Bezpłatne spotkanie on-line: „E-sieciowanie”


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.