Przejdź do treści

Piątek, 20.7.2018

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2018-07-10

Półkolonie w Bibliotece

Biblioteka Morzeszczyn wraz z grupą biblioTEAM zapraszają młodych na 3. edycję biblioCAMPu - letniej strefy kreatywnej dla młodych. W każdy wtorek i piątek lipca i sierpnia (godz. 10:00 - 13:00) w cieniu książnicy będzie można zawitać do biblioteki, aby uczestniczyć w niecodziennych warsztatach i atrakcjach.

Codziennie na młodych mieszkańców Gminy Morzeszczyn i przybyłych gości będą czekały różne atrakcje: warsztaty ART, EKO i gotowanie, planszówki, gra terenowa, czy też wspólne ognisko.

Oferta biblioCAMPu jest darmowa.

http://morzeszczyn.naszabiblioteka.com/n,bibliocamp-2018

czytaj całość: Półkolonie w Bibliotece

2018-07-06

Polska to Ja - Konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY POLSKA TO JA!Jak wygląda Polska 100 lat po odzyskaniu niepodległości? Czym różnimy się od naszych rodaków żyjących w 1918 roku? Jak wyglądają Polki i Polacy w drugiej dekadzie XXI wieku? Fenomenalną odpowiedzią na te pytania jest… fotografia, którą można zgłosić do konkursu POLSKA to JA!, którego organizatorem jest Biblioteka Morzeszczyn.

czytaj całość: Polska to Ja - Konkurs fotograficzny

2018-07-06

Kręgle, wspinaczka - wakacyjny wyjazd z Biblioteką

WYJAZD DLA MŁODYCH NA WSPINACZKĘ I KRĘGLEBiblioteka Morzeszczyn zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12+ na jednodniowy wakacyjny wyjazd na ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ oraz KRĘGLE do Starogardu Gdańskiego już 12 lipca (czwartek)!

czytaj całość: Kręgle, wspinaczka - wakacyjny wyjazd z Biblioteką

2018-07-05

Zadbaj o swoje płuca

Wójt Gminy Morzeszczyn wraz z Starostwem Powiatowym w Tczewie serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji oraz badania obrazowego tomografii komputerowej.

Szczegóły na plakacie.

czytaj całość: Zadbaj o swoje płuca

2018-07-05

Badanie uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 do 20 lipca 2018 roku na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.
Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w II kwartale 2018 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

czytaj całość: Badanie uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

2018-07-04

Akumulator Społeczny - nabór wniosków

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?

AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

czytaj całość: Akumulator Społeczny - nabór wniosków

2018-07-04

Unieważnione wnioski "Czyste powietrze Pomorza"

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dnia 29 czerwca 2018 r., unieważnił nabór wniosków w ramach konkursu pn. Czyste Powietrze Pomorza (edycja 2018).  Unieważnienie Konkursu związane jest z zawarciem przez WFOŚ i GW w Gdańsku, NFOŚ i GW, Bank Ochrony Środowiska S.A. oraz pozostałymi wfoś i gw Porozumienia w sprawie realizacji krajowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

czytaj całość: Unieważnione wnioski "Czyste powietrze Pomorza"


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.