Przejdź do treści

Piątek, 20.10.2017

Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Urząd Gminy > Kontakt
2011-12-09

Kontakt

Urząd Gminy Morzeszczyn
ul. Kociewska 12
83-132 Morzeszczyn
tel. 058 536-27-24 lub 19, 536-27-19, fax 536-27-92
e-mail urzad@morzeszczyn.pl

Wójt Gminy Morzeszczyn - Piotr Laniecki, tel. 058 536-27-24 lub 19, e-mail: wojt@morzeszczyn.pl

Sekretarz Gminy - Roman Szwarc, tel. 058 536-27-24 lub 19, e-mail: sekretarz@morzeszczyn.pl

Skarbnik Gminy - Lucyna Skurak, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 28, e-mail: skarbnik@morzeszczyn.pl

Urząd Stanu Cywilnego:

Zastępca kierownika USC oraz ds. ewidencji ludności i wydawania dowodów osobistych -  Monika Stolc, tel. 058-536-27-24 lub 19, wew. 21, e-mail: m.stolc@morzeszczyn.pl

Samodzielne stanowiska ds.:

- organizacyjnych i kadr - Irena Kamrowska, tel. 058 536-27-24 lub 19, e-mail: sekretariat@morzeszczyn.pl ,
- obsługi Rady Gminy i ewidencji działalności gospodarczej -
Małgorzata Olech, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 13, e-mail: m.olech@morzeszczyn.pl
- inwestycji i gospodarki przestrzennej, gminnego zasobu lokalowego -
Marek Szlagowski, tel. 058 536-27-24 lub 19, e-mail: m.szlagowski@morzeszczyn.pl ,
- informatyzacji, dodatków mieszkaniowych i energetycznych -
Mariusz Wszelak, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 24, e-mail: m.wszelak@morzeszczyn.pl ,
- promocji, współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz pozyskiwania środków finansowych -
Aleksandra Woźnicka, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 14, e-mail promocja@morzeszczyn.pl ,
- zaopatrzenia w wodę -
Marzena Rychlicka, tel. 058 536-27-24, wew. 14, e-mail: m.rychlicka@morzeszczyn.pl ,
- świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego - Karolina Grabowska, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 26, e-mail: k.grabowska@morzeszczyn.pl ,
- ochrony środowiska -
Anna Lasota-Żabińska, tel. 058 536-27-24 wew. 14, e-mail: odpady@morzeszczyn.pl,

Referat księgowości

Stanwiska ds.:
- podatków -
Emilia Bogusz, tel. 058-536-27-24 lub 19, wew. 22 e-mail: e.bogusz@morzeszczyn.pl ,
- księgowości budżetowej - Grażyna Szlagowska, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 25, e-mail: g.szlagowska@morzeszczyn.pl
- zobowiązań pieniężnych - Żaneta Krzemińska, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 22,
e-mail: z.krzeminska@morzeszczyn.pl ,
- księgowości - Anna Klein, tel. 058 536-27-24 lub 19, wew. 25, e-mail: a.klein@morzeszczyn.pl ,
- księgowa - Anna Jędrusik, tel. 058-536-27-24 lub 19, wew. 25, e-mail: a.jedrusik@morzeszczyn.pl .

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.