Przejdź do treści

Poniedziałek, 24.9.2018

Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Rada Gminy > Komisje Rady Gminy
2011-12-09

Komisje II Kadencji Rady Gminy

2006-03-04

Komisje II Kadencji Rady Gminy

Komisja Rewizyjna:

  1. Olech Jan - Przewodniczący Komisji
  2. Stawikowski Grzegorz - członek
  3. Orłowski Kazimierz - członek do 11.04.1995r.
    Górkski Waldemar - członek z poza Rady od 11.04.1995r.
    Drozdowki Józef - członek od 16.02.1996r.
  4. Właszyn Jan - członek z poza Rady do 11.04.1995r.
    Kurowski Stefan - członek od 11.04.1995r

Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Finansów oraz ds. Sołectw:

  1. Jachlewski Janusz - Przewodniczący Komisji do 3.02.1995r.
    Drozdowski Józef - Przewodniczący Komisji od 3.02.1995r.
  2. Mgłosiek Eugeniusz - członek
  3. Kitzermann Irena - członek z poza Rady
  4. Talaga Roman - członek z poza Rady

Komisja Kultury, Oświaty, Zdrowia i Spraw Socjalnych:

  1. Pozorski Mieczysław - Przewodniczący Komisji
  2. Czerski Zygmunt - członek
  3. Gostomska Joanna - członek z poza Rady
  4. Mokwa Franciszka - członek z poza Rady

Komisja Ładu, Porządku, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej:

  1. Wickland Ryszard - Przewodniczący Komisji
  2. Kurowski Stefan - członek
  3. Hildebrandt Jerzy - członek z poza Rady
  4. Komosińska Urszula - członek z poza Rady

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.