Przejdź do treści

Sobota, 20.7.2019

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2018-11-05

Złote Gody w naszej gminie

3 listopada 2018 r. Państwo Irena i Antoni Kubacka z Nowej Cerkwi obchodzili swój Złoty Jubileusz. Związek małżeński zawierali 3 listopada 1968 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pelplinie.

 

Złote gody, obchodzone po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego, są dowodem niezwykłej więzi. To szczególna okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co dwoje wspaniałych ludzi osiągnęło w trakcie przeżytych wspólnie lat  małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój miłości i trwałości związku.

Jubilatów w dniu dzisiejszym odwiedziła delegacja Urzędu Gminy Pan Piotr Laniecki Wójt Gminy oraz Pani Monika Stolc z-ca kier. USC. Jubilatów uhonorowano medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Złoci jubilaci oprócz medali otrzymali także List Gratulacyjny, kwiaty oraz upominek. Sympatyczni Jubilaci cieszą się zdrowiem, pogodą ducha i radością życia w otoczeniu 5 dzieci i 9 wnuków.

Jubilatom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i radości na następne lata oraz doczekania Platynowych Godów.

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.