Przejdź do treści

Niedziela, 20.1.2019

Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2018-05-21

Złote Gody w gminie.

Zawarcie małżeństwa to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż przeciwności w życiu bywa wiele: i tych rodzinnych i materialnych, a często i zdrowotnych. Jednak, jak widać: jest to możliwe…

To wielki dar od Boga i losu móc przeżyć wspólnie ze współmałżonkiem 50 lat.

Państwo Agnieszka i Henryk Fraszkiewicz z Borkowa 18 maja 2018r. odchodzili swój Złoty Jubileusz. Związek małżeński zawierali 18 maja 1968 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego              w Jabłonowie Pomorskim.

W dniu dzisiejszym  Złotych Jubilatów odwiedziła delegacja Urzędu Gminy Pan Mariusz Wszelak Sekretarz Gminy, Pani Monika Stolc z-ca kier. USC oraz Pani Karolina Grabowska po. kierownika GOPS. Jubilatów uhonorowano medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Złoci jubilaci oprócz medali otrzymali także List Gratulacyjny, kwiaty oraz upominek.

Sympatyczni Jubilaci cieszą się, pogodą ducha i radością życia. Wychowali  2 synów,  doczekali się 6 wnuków i 2 prawnuków.

Jubilatom życzymy dużo zdrowia i radości na następne lata oraz doczekania Platynowego Jubileuszu.

M.S.

 

 

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.