Przejdź do treści

Piątek, 6.12.2019

Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2019-08-02

Złote Gody w Gminie Morzeszczyn

Państwo Bożena i Stefan Potulscy z Borkowa obchodzą dziś swój Złoty Jubileusz. Związek małżeński zawierali 02 sierpnia 1969 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gniewie.

Złote gody, obchodzone po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego, są dowodem niezwykłej więzi. To szczególna okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.

Jubilatów w dniu dzisiejszym odwiedziła delegacja Urzędu Gminy Pan Piotr Laniecki Wójt Gminy oraz Pani Monika Stolc z-ca kier. USC. Jubilatów uhonorowano medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Złoci jubilaci oprócz medali otrzymali także List Gratulacyjny, kwiaty oraz upominek. Sympatyczni Jubilaci cieszą się zdrowiem, pogodą ducha i radością życia w otoczeniu 4 dzieci 9 wnuków i 2 prawnuków.

Jubilatom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i radości na następne lata oraz doczekania Platynowych Godów.

 

 

źródło: USC Morzeszczyn

 

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.