Przejdź do treści

Sobota, 20.7.2019

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2018-11-02

Zgłoś swoich kandydatów do tegorocznych nagród wolontariatu w Gminie Morzeszczyn

Stowarzyszenie DRABKA ogłasza nabór nominacji osób, grup, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną na terenie Gminy Morzeszczyn. Nagrody w 6 kategoriach zostaną wręczone podczas 4. Gminnej Gali Wolontariatu 2018.

Gminna Gala Wolontariatu jest bardzo ważnym wydarzeniem, które pokazuje jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Ponadto pozwala docenić najaktywniejszych, nie tylko wolontariuszy, ale także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego.

 

W tym roku chcemy przyznać nagrody w następujących kategoriach:

1. Wolontariusz Roku

2. Grupa Wolontariuszy

3. Inicjatywa społeczna Roku

4. Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom

5. Firma przyjazna społeczności lokalnej

6. Animator roku

 

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny na terenie Gminy Morzeszczyn.

 

Zgłoszeń do konkursu dokonywać należy poprzez formularz dostępny pod tym adresem: https://goo.gl/forms/olTHKqjKMa9oBd9d2

Dla każdej kandydatury należy wypełnić osobny wniosek.

 

Nominowani do konkursu kandydaci swoją aktywność mogą wykonywać w dowolnym obszarze życia społecznego.

 

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy, a także zgłaszać mogą się sami wolontariusze.

 

Ocenie nominowanych kandydatów podlegać będzie przede wszystkim: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność i partnerstwo w podejmowanych działaniach.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 21 listopada 2018 r. Decyduje data wysłania zgłoszenia do Stowarzyszenie DRABKA. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 536 29 17.

 

Do 23 listopada 2018 r. Kapituła Konkursu wybierze tegorocznych laureatów.

4. Gminna Gala Wolontariatu odbędzie się 30 listopada br.

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.