Przejdź do treści

Czwartek, 28.1.2021

Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2013-09-12

Zachęcamy do korzystania z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Wójt Gminy Morzeszczyn zachęca mieszkańców do korzystania z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest na terenie Gminy Pelplin w miejscowości Pelplin, ul. Starogardzka 12, baza przedsiębiorstwa PELKOM.

Do Pszoku można zawozić odpady wielkogabarytowe, odzież, tekstylia, zużyte opony w ilości do
4 sztuk od jednego gospodarstwa domowego w ciągu roku kalendarzowego, sprzęt elektryczny, meble w ilości do 300 kg od jednego gospodarstwa domowego. Odpady budowlane i rozbiórkowe do 2 m3 w ciągu roku kalendarzowego z jednego gospodarstwa domowego, przy czym wymaga się oddzielnego wydzielenia gruzu budowlanego, tworzyw sztucznych, styropianu i odpadów niebezpiecznych.
Na PSZOK-u można oddać również odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych, powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi.

PSZOK jest czynny w poniedziałki, środy, piątki i soboty od godz. 12:00 do 18:00.
PELKOM - UL. STAROGARDZKA 12


Odpady przyjmowane są bez pobierania opłat, warunkiem jest okazanie dokumentu tożsamości   w celu potwierdzenia zamieszkania na terenie Gminy Morzeszczyn.

W PRZYPADKU DOSTARCZENIA WIĘKSZEJ ILOŚCI ODPADÓW, KTÓRE OKREŚLONO POWYŻEJ, MIESZKANIEC JEST ZOBOWIĄZANY DO UISZCZENIA OPŁATY W WYSOKOŚCI OKREŚLONEJ W CENNIKU.

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.