Przejdź do treści

Wtorek, 17.7.2018

Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2017-10-06

Warsztaty DJ-skie dla młodych w morzeszczyńskiej bibliotece

W morzeszczyńskiej bibliotece w październiku i listopadzie będą trwały niecodzienne warsztaty. Szansę na poznanie tajników sztuki DJ-skiej otrzymają młodzi chłopacy i dziewczyny w wieku 12-19 lat. Cotygodniowe warsztaty będą się odbywały – począwszy od 12 października – w każdy czwartek, w godz. 16:00 – 18:00.

Zaplanowano 8 cyklicznych spotkań, czyli aż 16 godzin kreatywnej i twórczej nauki. W czasie warsztatów swoją wiedzą podzielą się doświadczeni instruktorzy, którzy od wielu lat prowadzą imprezy i wydarzenia muzyczne na Pomorzu i terenie całej Polski. Do dyspozycji uczestniczek i uczestników będzie profesjonalny sprzęt. Ponadto poznają specjalistyczne programy do tworzenia i obróbki utworów muzycznych.

Uczestnicy i uczestniczki, którzy wykażą się swoimi umiejętnościami oraz systematyczną obecnością na warsztatach, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. Najlepsi zaprezentują się na Powiatowej Gali Wolontariatu, która odbędzie się w Morzeszczynie na początku grudnia. Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są grupa młodzieżowa biblioTEAM oraz miejscowa książnica.

 

Działania odbywają się w ramach projektu "biblioCAMP - reaktywacja" realizowanego przez grupę nieformalną biblioTEAM. Warsztaty dofinansowano
w ramach Programu "Działaj Lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Gminy Morzeszczyn.

----

Więcej informacji udziela Biblioteka Morzeszczyn:
biblioteka@morzeszczyn.pl, 58 536 29 17
(osoba do kontaktu: Damian Domański)

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.