Przejdź do treści

Wtorek, 19.1.2021

Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2021-01-08

Szkoła Rodziców - darmowe szkolenie online

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie realizujący projekt pod nazwą Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji zaprasza Rodziców z Powiatu Tczewskiego w różnym wieku do skorzystania z darmowego szkolenia pod nazwą – Szkoła Rodziców.

Jest to cykl 10 spotkań w formie online z doświadczoną panią psycholog, matką kilku dzieci. Spotkania będą w godzinach popołudniowych i wieczornych (szczegóły zostaną ustalone po zawiązaniu grupy).

Szkolenie zawierać będzie m.in. takie tematy jak nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, nauka dialogu, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, rozumienie świata uczuć własnych oraz dziecka, naukę umiejętności rozmawiania o uczuciach, naukę umiejętności stawiania jasnych granic i wymagań, zachęcanie dzieci do współpracy, wspólne rozwiązywanie konfliktów.

Generalnie takie szkolenia są drogie i nie zawsze rodzice wiedzą gdzie szukać pomocy, gdy w rodzinie pojawiają się trudności wychowawcze. Dlatego warto skorzystać z oferty darmowych spotkań online, prostu z domu, przy kawie.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszenia pod linkiem

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuZmc69ExrsSSgazIpnMM-tVJgiICP3tI0Etf-JPQoTe2RmQ/viewform?fbclid=IwAR2lH7Bws9C5fwPTjo5IwJ2IJUGGZoJcIh-k-8x4kUmA9_S0lnogzG7A2Fw

Formularz dostępny jest także w formie papierowej w ZSP w Pelplinie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie (Partner LOWE Pelplin). Formularz można wypełnić na miejscu.

Z osobami przyjętymi na cykl spotkań online podpisana zostanie umowa uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie organizowane jest w ramach działalności Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE) w Pelplinie. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły na stronie https://www.lowe.pelplin.pl/

Facebook https://www.facebook.com/lowe.pelplin

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.