Przejdź do treści

Piątek, 26.4.2019

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

2019-03-28

INFORMACJA O OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ GMINĘ WYMAGANYCH POZIOMACH RECYKLINGU, PRZYGOTOWANIA DO PONOWNEGO UŻYCIA I ODZYSKU ORAZ OGRANICZENIA MASY ODPADÓW KOMUNALNYCH ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI

Jednym z podstawowych celów nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi jest osiągnięcie odpowiednich poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji kierowanych na składowiska oraz zwiększenie poziomu recyklingu i odzysku odpadów zebranych selektywnie, które wymusza ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

czytaj całość: INFORMACJA O OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ GMINĘ WYMAGANYCH POZIOMACH RECYKLINGU, PRZYGOTOWANIA DO PONOWNEGO UŻYCIA I ODZYSKU ORAZ OGRANICZENIA MASY ODPADÓW KOMUNALNYCH ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI

2019-03-26

Jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych [Bankowcy dla Edukacji]

Karta płatnicza staje się poza gotówką coraz częstszym „wyposażeniem” naszego portfela. W przypadku kradzieży karty złodziej, aby wypłacić pieniądze z bankomatu lub dokonać transakcji w sklepie musiałby znać nasz kod PIN.

czytaj całość: Jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych [Bankowcy dla Edukacji]

2019-03-22

Ogłaszamy nabór

Drodzy rodzice! Wszystko wskazuje na to, że zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym od września odbywać się będą w SP Morzeszczyn, a nie w Przedszkolu w Rzeżęcinie.

czytaj całość: Ogłaszamy nabór

2019-03-19

Kolejny Turniej Wiedzy Pożarniczej za nami

W dniu wczorajszym, w sali Urzędu Gminy w Morzeszczynie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  W konkursie brało udział 33 uczestników ze Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi i Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie.

czytaj całość: Kolejny Turniej Wiedzy Pożarniczej za nami


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.