Przejdź do treści

Piątek, 20.7.2018

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

2018-07-06

Polska to Ja - Konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY POLSKA TO JA!Jak wygląda Polska 100 lat po odzyskaniu niepodległości? Czym różnimy się od naszych rodaków żyjących w 1918 roku? Jak wyglądają Polki i Polacy w drugiej dekadzie XXI wieku? Fenomenalną odpowiedzią na te pytania jest… fotografia, którą można zgłosić do konkursu POLSKA to JA!, którego organizatorem jest Biblioteka Morzeszczyn.

czytaj całość: Polska to Ja - Konkurs fotograficzny

2018-07-06

Kręgle, wspinaczka - wakacyjny wyjazd z Biblioteką

WYJAZD DLA MŁODYCH NA WSPINACZKĘ I KRĘGLEBiblioteka Morzeszczyn zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12+ na jednodniowy wakacyjny wyjazd na ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ oraz KRĘGLE do Starogardu Gdańskiego już 12 lipca (czwartek)!

czytaj całość: Kręgle, wspinaczka - wakacyjny wyjazd z Biblioteką

2018-07-05

Zadbaj o swoje płuca

Wójt Gminy Morzeszczyn wraz z Starostwem Powiatowym w Tczewie serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji oraz badania obrazowego tomografii komputerowej.

Szczegóły na plakacie.

czytaj całość: Zadbaj o swoje płuca

2018-07-05

Badanie uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 do 20 lipca 2018 roku na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.
Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w II kwartale 2018 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

czytaj całość: Badanie uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

2018-07-04

Akumulator Społeczny - nabór wniosków

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?

AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

czytaj całość: Akumulator Społeczny - nabór wniosków

2018-07-04

Unieważnione wnioski "Czyste powietrze Pomorza"

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku dnia 29 czerwca 2018 r., unieważnił nabór wniosków w ramach konkursu pn. Czyste Powietrze Pomorza (edycja 2018).  Unieważnienie Konkursu związane jest z zawarciem przez WFOŚ i GW w Gdańsku, NFOŚ i GW, Bank Ochrony Środowiska S.A. oraz pozostałymi wfoś i gw Porozumienia w sprawie realizacji krajowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

czytaj całość: Unieważnione wnioski "Czyste powietrze Pomorza"

2018-07-04

Segregujemy PAPIER

Od 1 lipca w Gminie Morzeszczyn zbieramy PAPIER ♻️ każdy z mieszkańców otrzymał niebieski worek,  w nieruchomościach wielorodzinnych niebieski pojemnik do którego należy zbierać: makulaturę, kartony, stare gazety, książki. Nie pal papieru zbieraj go a on zostanie przetworzony !!

1 odbiór papieru z naszych gospodarstw domowych to 20.08.2018 r. i 21.08.2018 r. w zależności od miejscowości na terenie naszej gminy.

czytaj całość: Segregujemy PAPIER

2018-07-03

Dbajmy o środowisko w którym żyjemy

Sprzątnij psią kupę !! Rusza akcja "Dbajmy o środowisko w którym żyjemy", apel do mieszkańców naszej gminy aby wyprowadzali swojego psa poza obręb placów zabaw dla dzieci. Pamiętajmy, że psie odchody mogą być źródłem wielu chorób.

W tym celu na ul. Ogrodowej w Morzeszczynie stanął pojemnik na psie kupy wraz z torebkami na odchody.

Sprzątnij po swoim pupilu i ucz innych swoim zachowaniem.

czytaj całość: Dbajmy o środowisko w którym żyjemy


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.