Przejdź do treści

Czwartek, 18.7.2019

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2019-03-19

Spotkanie podsumowujące działalność Spółdzielni Kółek Rolniczych

15 marca odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące działalność Spółdzielni Kółek Rolniczych. Wójt Gminy Morzeszczyn spotkał się tego dnia z przedstawicielami spółdzielni, aby podziękować za wieloletnią współpracę i środki przekazane na rzecz Kół Gospodyń Wiejskich.

Na zaproszenie Wójta odpowiedziała m.in. Pani Barbara Szczurowska, Prezes Spółdzielni, która przez wiele lat współpracowała z Gminą Morzeszczyn oraz Pan Piotr Hałuszczak, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Gdańsku. Świetlicę wiejską w Rzeżęcinie odwiedził także Pan Hubert Hildebrandt, Pan Marian Kurowski, Pan Edmund Bieliński, Pan Jerzy Hildebrandt, Pan Jan Olech, Pan Henryk Grochowski oraz licznie zgromadzone reprezentanki poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Morzeszczyn.

Wyrażamy podziw i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę na rzecz spółdzielni.  Odczuwamy wdzięczność za wkład włożony w pracę na rzecz spółdzielni i całej naszej gminy.

Na spotkaniu poruszono tematy dotyczące działalności SKR, jej lat świetności oraz trudnych czasów zakończenia funkcjonowania spółdzielni. Ponadto, rozmawiano o prężnie działających Kołach Gospodyń Wiejskich w naszej gminie.

Za współpracę przy organizacji spotkania serdecznie dziękujemy wszystkim pięciu kołom gospodyń.

 

fot. W. Gerowska

fot. J. Hildebrandt

Spotkanie podsumowujące działalność Spółdzielni Kółek Rolniczych

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.