Przejdź do treści

Poniedziałek, 6.7.2020

Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2018-12-21

Nasza Pani Krysia już na emeryturze

21 grudzień 2018 r. to ostatni dzień w pracy w Urzędzie Gminy Pani Krystyny Kordunowskiej – dyrektora Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Morzeszczynie.

Pani Krystyna swoją pracę w GZEAS rozpoczęła 15 stycznia 1990 r. jako specjalista ds. księgowości. Od  2002 r. pełniła rolę dyrektora. Przez te wszystkie lata Pani Krystyna rzetelnie i sumiennie wykonywała powierzone jej obowiązki. Zmieniały się reformy, koncepcje i cele a dla Pani Krystyny, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, a mianowicie uczciwość w pracy.

Spotkanie związane z jej odejściem odbyło się 13 grudnia br. Z tej okazji Wójt Gminy Pan Piotr Laniecki w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników złożył Pani Krystynie podziękowania za długoletnią, pełną zaangażowania i profesjonalną pracę.

Droga Pani Krystyno! Raz jeszcze dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę na rzecz Naszego Urzędu. Mamy nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem.

Życzymy samych pogodnych i radosnych chwil oraz proszę pamiętać, że wiek emerytalny jest po to by zrealizować wszystkie swoje plany.


[Monika Stolc]

Nasza Pani Krysia już na emeryturze

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.