Przejdź do treści

Poniedziałek, 24.9.2018

Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2017-11-14

Metropolitalna Karta do Kultury w Gminie Morzeszczyn

Morzeszczyńska biblioteka dołączyła do grona książnic, które oferują swoim czytelnikom METROPOLITALNĄ KARTĘ DO KULTURY. Już do listopada każdy mieszkaniec gminy ma okazję dołączyć do grona uczestników projektu i odebrać tę wyjątkową przepustkę do świata książek, sztuki, muzyki i teatru. Nie jest to bowiem zwykła karta biblioteczna, lecz klucz do fenomenalnej oferty kulturalnej w Trójmieście i najbliższej okolicy.

KARTA DO KULTURY to projekt zainicjowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. Działa już w 20 książnicach: w Trójmieście, Redzie, Rumi, Wejherowie, Bolszewie, Pucku, Starogardzie Gdańskim, Bobowie, Trąbkach Wielkich, Luzinie, Kartuzach, Tczewie, Przywidzu, Przodkowie i Helu. Do tego grona dołączyła również morzeszczyńska biblioteka ze swoimi filiami – w Dzierżążnie i Majewie.

KARTA DO KULTURY to także zniżki do wyjątkowych miejsc w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania: kin, teatrów, muzeów, kawiarni, klubów muzycznych, księgarni lub filharmonii. Wiele z tych miejsc oferuje bonifikaty wyłącznie dla użytkowników karty. Aktualną bazę instytucji i rabatów, jakie deklarują, znajdziesz na stronie programu: www.kartadokultury.pl.

Bezpłatna KARTA DO KULTURY wydawana jest przy zapisie czytelnika do biblioteki. Kartę należy okazywać przy odwiedzionych w książnicy, czyli przy wypożyczaniu i zwrocie książek, prolongowaniu materiałów bibliotecznych i korzystaniu ze stanowisk komputerowych w bibliotece. Nie można jej odstępować innym osobom (z wyjątkiem czytelników, którzy z przyczyn losowych upoważnili do odbioru książek inną osobę).

KARTA DO KULTURY umożliwia również czytelnikowi sprawdzenie stanu własnego konta bibliotecznego lub rezerwacji książek przez Internet. W tym celu wystarczy zajrzeć na stronę internetową naszej instytucji www.morzeszczyn.naszabiblioteka.com
i w górnym panelu menu wybierz zakładkę KATALOG ON-LINE.

----

Więcej informacji udziela Biblioteka Morzeszczyn:
biblioteka@morzeszczyn.pl, 58 536 29 17
(osoba do kontaktu: Damian Domański)

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.