Przejdź do treści

Czwartek, 25.4.2019

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2018-09-11

Kurs szyty na miarę

KURS SZYTY NA MIARĘ

Grupa nieformalna "Szalone nożyczki" serdecznie zaprasza na bezpłatny KURS SZYCIA NA MASZYNIE adresowany głównie do osób biernych zawodowo z terenu Gminy Morzeszczyn (bezrobotni, renciści, emeryci). Warsztaty będą się odbywały raz w tygodniu od października do połowy grudnia br. w morzeszczyńskiej bibliotece.
Kurs szycia na maszynie obejmować będzie przyswojenie terminologii i zapoznanie z podstawami krawiectwa, projektowaniem produktu i wykrajaniem materiału, naukę obsługi i wykorzystanie sprzętu szyjącego a także omówienie podstawowych ściegów z maszyn i ich zastosowanie oraz przede wszystkim - tworzenie prac z ich wystawą i ewaluacją. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną krawcową. Uczestnicy rozpoczną tworzenie niecodziennych wyrobów, takich jak poduszki, maskotki, opaski na oczy i wiele innych.
Każdy uczestnik kursu otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.W wyniku rekrutacji wyłonimy 10-12 uczestników, którzy rozpoczną kurs na przełomie września i października br.Na zgłoszenia czekamy do 21 września 2018 r. Wybrane osoby powiadomione zostaną drogą telefonicznądo 25 września 2018 r.
Zapisy i więcej informacji: Biblioteka Morzeszczyn, tel. 58 536 29 17 lub 514 990 266

Załączniki

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.