Przejdź do treści

Piątek, 20.7.2018

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2017-07-24

Kolejne letnie imprezy z GOK - iem

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie zaprasza na kolejne wakacyjne imprezy. Znajdzie się coś dla dzieci, seniorów i całych rodzin.

Na początek dwa rajdy rowerowe. Pierwszy z nich wyruszy już 26 lipca w środę o godz. 15.00 spod GOK w Morzeszczynie. Będzie to wyprawa do wyremontowanej kapliczki w Gętomiu, a zakończy się ogniskiem u Państwa Tworkowskich w Olszach. Kiełbaski we własnym zakresie.

Następny to IV Rajd Rowerowy "We wspólnocie siła" organizaowany przy współudziale ks. proboszcza Janusza Wachowskiego z Dzierżążna. Trasa Morzeszczyn - Brody Pomorskie. Wyjazd 23 sierpnia o godz. 10.45 z Morzeszczyna oraz o 11.00 z Dzierżążna. Przejazd zwieńczy Msza Św. w kapliczce w Brodach oraz wspólne ognisko.

A już w środę 26 lipca o godz. 17.00 kolejny z cyklu Pikników Rodzinnych, tym razem w Borkowie na placu przy świetlicy. Jak zwykle czeka na dzieci moc atrakcji i zabaw.

Natomiast dla straszych GOK przygotował coś, czego jeszcze nie było. 4 sierpnia o godz. 11.00 na boisku szkolnym w Morzeszczynie odbędzie się Senioriada - Igrzyska Sportowe dla Seniorów. Będą to zawody sportowe "na wesoło" dla seniorów z 6 gmin - Morzeszczyna, Gniewu, Lubichowa, Smętowa, Pelplina i Skarszew.

Imprezy dofinansowane są przez Fundację PZU.

Szczegóły na załączonych plakatach lub na stronie www.morzeszczyn.naszgok.pl

Znalezione obrazy dla zapytania fundacja pzu

Załączniki

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.