Kolejne letnie imprezy z GOK - iem

Kolejne letnie imprezy z GOK - iem

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie zaprasza na kolejne wakacyjne imprezy. Znajdzie się coś dla dzieci, seniorów i całych rodzin.


Na początek dwa rajdy rowerowe. Pierwszy z nich wyruszy już 26 lipca w środę o godz. 15.00 spod GOK w Morzeszczynie. Będzie to wyprawa do wyremontowanej kapliczki w Gętomiu, a zakończy się ogniskiem u Państwa Tworkowskich w Olszach. Kiełbaski we własnym zakresie.

Następny to IV Rajd Rowerowy "We wspólnocie siła" organizaowany przy współudziale ks. proboszcza Janusza Wachowskiego z Dzierżążna. Trasa Morzeszczyn - Brody Pomorskie. Wyjazd 23 sierpnia o godz. 10.45 z Morzeszczyna oraz o 11.00 z Dzierżążna. Przejazd zwieńczy Msza Św. w kapliczce w Brodach oraz wspólne ognisko.

A już w środę 26 lipca o godz. 17.00 kolejny z cyklu Pikników Rodzinnych, tym razem w Borkowie na placu przy świetlicy. Jak zwykle czeka na dzieci moc atrakcji i zabaw.

Natomiast dla straszych GOK przygotował coś, czego jeszcze nie było. 4 sierpnia o godz. 11.00 na boisku szkolnym w Morzeszczynie odbędzie się Senioriada - Igrzyska Sportowe dla Seniorów. Będą to zawody sportowe "na wesoło" dla seniorów z 6 gmin - Morzeszczyna, Gniewu, Lubichowa, Smętowa, Pelplina i Skarszew.

Imprezy dofinansowane są przez Fundację PZU.

Szczegóły na załączonych plakatach lub na stronie www.morzeszczyn.naszgok.pl

Załączniki