Przejdź do treści

Sobota, 28.11.2020

Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2020-09-30

Kociewie promowało się w Parku Śląskim w Chorzowie

W miniony weekend Powiat Starogardzki, Powiat Tczewski oraz Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE przy wsparciu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej promowała Region na Targach Turystyki Weekendowej w Chorzowie. Była to jedna z nielicznych imprez tego typu, które odbyły się w tym roku.

Targi turystyczne są nieodłącznym elementem przygotowań do zbliżającego się sezonu turystycznego. W tym roku ze względu na ogólnopolską sytuację pandemiczną imprezy te nie odbyły się w tradycyjnym terminie, czyli na wiosnę. Wiele z nich organizatorzy przesunęli na jesień 2020. Podobnie było z Targami Turystyki Weekendowej ATRAKCJE REGIONÓW w Chorzowie. W miniony weekend, 25-27 września w chorzowskim Parku Śląskim prezentowały się regiony z całej Polski. Również Kociewie reprezentowane przez Powiat Starogardzki, Powiat Tczewski oraz Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE przy wsparciu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej eksponowało swoją ofertę turystyczną.

Pomimo, że wysoki sezon turystyczny dobiega końca samorządy kociewskie wraz z LOT KOCIEWIE już planują kolejne wspólne przedsięwzięcia promocyjne na rok 2021.

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.