Dzień Kobiet w Morzeszczynie!

Dzień Kobiet w Morzeszczynie!

Dzień 8 marca, jest dniem szczególnym dla wszystkich Kobiet! Tego dnia każda Kobieta chce i powinna czuć się wyjątkowo. Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie, jak co roku, pragnie docenić i sprawić radość  oraz chwilę przyjemności wszystkim Paniom. Choć mówi się, że kobiety powinny mieć swoje święto cały rok, to jednak warto celebrować ten szczególny dzień, gdyż "Dzień Kobiet" to ważne w naszej tradycji  święto, więc pamiętajmy o Nim.


Właśnie z tej okazji, dnia 7 marca, w przeddzień wyjątkowego święta, zorganizowana została impreza z okazji „Dnia Kobiet”.

Tuż przed godziną 18.00 Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie, w której zaplanowano spotkanie, była wypełniona po brzegi. Na wieczór muzyczny przybyły Panie z najodleglejszych zakątków naszej gminy, a także z gmin ościennych..

W imieniu Wójta Gminy, Pana Piotra Lanieckiego i własnym, wszystkie Panie powitała Dyrektor GOK, Pani Celina Mueller, składając życzenia z okazji Ich święta i zaprosiła na piękną część artystyczną.

Atrakcją wieczoru był recital pt. "Kochać Kobiety - piosenki rozgrzewajace serce"  w wykonaniu Pana Krzysztofa Gdańca – Mr Retro ze Starogadu Gdańskiego, który zadedykował swój koncert wszystkim przybyłym Paniom.  Już w pierwszych chwilach na scenie oczarował całą damską publiczność. Świetnie dobrany repertuar oraz poczucie humoru wprawiły wszystkie Panie w wyśmienity nastrój. Pojawiły się piosenki z repertuaru wybitnych muzyków polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej.

W przerwach był czas na niespodzianki przygotowane specjalnie na tę okazję, czyli losowanie nagród. Można było wygrać m.in. sesję zdjęciową, makijaż, czy też manicure, a także udział w zajęciach fitness, itp. Ogółem do losowania przygotowano trzydzieści nagród, ufundowanych przez sponsorów.

Panie podczas trwania koncertu mogły skorzystać z Fotobudki „Wehikuł czasu”, Pana Krzysztofa Urbana z Gniewu, gdzie mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w stylizacji retro, otrzymując fotograficzną pamiątkę z tego niezwykłego dnia.

Następnie Pan Krzysztof – Mr Retro wręczył każdej z Pań symbolicznego tulipana.

Na zakończenie „wjechał” tort przygotowany przez Panią Helenę Kowalską z Rzeżęcina. Kawka i słodki poczęstunek był najlepszą okazją na podsumowanie wszystkich wrażeń oraz emocji związanych z tym dniem.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom, ktorzy wsparli naszą inicjatywę: Pani Kamili Olech z Morzeszczyna (manicur), Pani Hortensji Bobin z Tczewa (makijaż), Pani Emilii Reinholz z Majewa (Kwiaciarnia "Florystyczny Zakątek" w Pelplinie), Pani Katarzynie Bujanowskiej z Pelplina (Firmie "Fizjofitka" z Pelplina), Pani Wiesławie Rychłowskiej z Morzeszczya (kartka okolicznościowa), Pani Magdalenie Tkaczyk z Morzeszczyna (Firma "Tkaczykowa" z Morzeszczyna), Pani Danucie Brunke z Bielawek (Salon fryzjerski "Klaudia" w Morzeszczynie), Pani Monice Chrzonowskiej-Pyrkowskiej z Morzeszczyna (sesja zdjęciowa), Panu Robertowi Bednarkowi ze Starogardu Gdańskiego (sesja zdjęciowa)... Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Morzeszczynie za udostępnienie pomieszczeń szkoły na zorganizowanie imprezy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie i wspólnie świętowanie. Słowami S. Freud’a życzymy wszystkim Paniom, aby przestało się Wam śnić, a zaczęło przytrafiać!

fotorelacja dostępna na stronie: http://www.morzeszczyn.naszgok.pl/n,dzien-kobiet-w-morzeszczynie