Przejdź do treści

Sobota, 24.10.2020

Imieniny: Arety, Marty, Marcina

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2020-09-16

Biegi sztafetowe

Stowarzyszenie DRABKA zaprasza na zawody sztafetowe przeznaczone dla młodzieży oraz rodzin, które odbędą się 26.09.2020 r. (sobota) o godz. 12:00 na placu Osiedla Słonecznego w Morzeszczynie.

Biegi sztafetowe mają charakter rywalizacyjny, ale przede wszystkim chodzi o zapewnienie dobrej  zabawy i spędzienie aktywnie czasu w gronie przyjaciół i najbliższych. Sztafety przeprowadzone będą w kategorii koleżeńskiej (klasy 4, 5-6, 7-8 – sztafety w parach) oraz rodzinnej. W biegu rodzinnym mogą wziąć udział wszyscy chętni rodzice wraz z dziećmi oraz rodzeństwo, kuzynostwo itd. Przed startem organizatorzy wytumaczą co i jak z tymi sztafetami...Nie martwcie się więc, jeśli to Wasz pierwszy raz ! Przeprowadzona pozostanie również wspólna rozgrzewka. Podczas wydarzenia zapewnione będą również dodatkowe atrakcje dla wszystkich uczestników oraz kibiców.

Uwaga! Przed zawodami obowiązują zapisy, których można dokonać w Bibliotece Morzeszczyn, u nauczycieli wf oraz pod numerem 514 990 266, gdzie również zdobędziecie więcej informacji odnośnie wydarzenia.

Przy zapisach konieczne jest podanie: imiona i nazwiska uczestników, miejsce zamieszkania oraz numer kontaktowy (swój lub rodzica).

 

Projekt jest sfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Morzeszczyn w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu "Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
i sportu" w roku 2020.

 


wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.