Bal Przebieranców dla dzieci

Bal Przebieranców dla dzieci

Karnawał to czas radości i zabawy. Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie jak co roku stara się, aby mieszkańcy mieli możliwość uczestniczenia w tego typu imprezach.

Dlatego też, dnia 30 stycznia w czwartkowe popołudnie zorganizowany został Bal Przebierańców dla dzieci, a świetlica GOK w Dzierżążnie zamieniła się w piracką łódź, gdzie Animatorzy z Grupy Imprezowej „Forty Degrees” porwali wszystkich milusińskich do wspólnej zabawym, czyli na „Pirackie Party”.


Karnawałowa atmosfera w konwencji pirackiej przeniosła wszystkich na zaczarowaną wyspę skarbów, gdzie dzieci wraz z rodzicami, mogli brać udział w wielu ciekawych konkursach i animacjach. Przez dwie godziny dzieci oddały się szaleństwom karnawałowej zabawy,  bawiąc się wspaniale, przy najnowszych utworach muzycznych.Wraz z Piratami uczestnicy przemierzali morza i oceany, by w końcu odnaleźć wyjątkowy skarb – skrzynię ze słodyczami, który jak na Piratów przystało, został podzielony równo.

W celu rekompensaty za brak śniegu tegorocznej zimy na bal przybył również śnieży bałwanek - Olaf. Przywitał się z dziećmi przybijając każdemu „piątkę”, po czym dołączył do zabawy.

Na koniec nie zabrakło oczywiście ogromnych baniek mydlanych, których zbijanie było niebywałą frajdą...

Serdecznie dziękujemy Grupie Imprezowej "Forty Degrees" za wspaniałą, karnawałową zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która znajduje się pod tym linkiem 
-> https://morzeszczyn.naszgok.pl/n,bal-przebierancow-dla-dzieci-5

 

(Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie)