Przejdź do treści

Piątek, 28.2.2020

Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

2020-01-26

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW 2020

Przedstawiamy Państwu harmonogram odbioru odpadów na rok 2020.

czytaj całość: HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW 2020

2020-02-26

Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ w Rzeżęcinie

Z myślą o osobach w wieku 60+ powstał Klub Seniora + w Rzeżęcinie w Gminie Morzeszczyn, którego uroczyste otwarcie miało miejsce dnia 20 lutego z udziałem Władz Gminy Morzeszczyn oraz Przedstawicieli jednostek organizacyjnych, Klubów Seniora z Lubichowa oraz Gniewu, no i oczywiście uczestnikami Klubu Senior +.

czytaj całość: Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ w Rzeżęcinie

2020-02-24

DZIEŃ KOTA Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ….!

17 lutego w Szkole Podstawowej w Nowej Cerkwi obchodzono DZIEŃ KOTA. Z tej okazji od rana na uczniów czekała moc atrakcji przygotowana przez aktyw biblioteczny. Odbyły się zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Dzieci miały okazję przygotować samodzielnie maski kota, ,,kocie” pacynki na palce, papierowe koty składane, kolorowały ilustracje.  W czasie zajęć mogły nauczyć się wierszyka o kotach oraz słuchać bajek i piosenek. Nie zabrakło również ,,kocich” atrakcji dla starszych uczniów. Ich zadaniem było układanie kotów z tangramu. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy przez uczennice z klasy 5 i 6. Ducha rywalizacji pobudził konkurs na jak najszybsze zjedzenie myszy przez kota - gra zręcznościowa. Na przerwach dzieci słuchały piosenek o kotach i bawiły się wesoło.

czytaj całość: DZIEŃ KOTA Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ….!

2020-02-24

Wolontariusze w starogardzkim schronisko dla zwierząt

W środę 12 lutego szkolni wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi, wybrali się na wycieczkę do Schroniska dla zwierząt w Starogardzie Gd., która była zorganizowana pod hasłem "Pomagamy bezdomnym zwierzakom" i  miała cel charytatywny. W grudniu ogłosiliśmy w naszej szkole zbiórkę karmy, ręczników, pościeli oraz pomocy medycznych niezbędnych w funkcjonowaniu schroniska.

czytaj całość: Wolontariusze w starogardzkim schronisko dla zwierząt

2020-02-24

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Nowej Cerkwi

7 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego działającego przy Szkole Podstawowej w Nowej Cerkwi z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny pokaz umiejętności artystycznych. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.

czytaj całość: Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Nowej Cerkwi

2020-02-21

Wójt Gminy Morzeszczyn ogłasza konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego w 2020 roku

na podstawie art. 14 ust. 1 oraz art. 15 ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zdrowiu publicznym (tj. Dz. U. z  2019 r. poz. 2365), ogłasza konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla gminy Morzeszczyn na 2020 rok.

czytaj całość: Wójt Gminy Morzeszczyn ogłasza konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego w 2020 roku

2020-02-20

Dzień Seniora

31 stycznia Koło Gospodyń Cysterki z Nowej Cerkwi wspólnie ze Szkołą Podstawową im. M. Konopnickiej w Nowej Cerkwi zorganizowało Dzień Seniora.

czytaj całość: Dzień Seniora


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.