Przejdź do treści

Poniedziałek, 25.3.2019

Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
2018-05-02

4 RODZINNY PIKNIK BIBLIOTECZNY W MORZESZCZYNIE

Już 5 maja (sobota) w cieniu gigantycznego biurka w Morzeszczynie odbędzie się Rodzinny Piknik Biblioteczny. Będzie to już trzecia edycja radosnego świętowania Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, do czego zaprasza miejscowa biblioteka wraz z partnerami. W godz. 12:00 – 16:00 na wszystkich czytelników i sympatyków morzeszczyńskiej książnicy będzie czekała moc atrakcji.

W ciągu 4 godzin fenomenalnej zabawy całe rodziny będą miały okazję skorzystać z wyjątkowej oferty specjalnie zaplanowanej na ten dzień: warsztatów rękodzielniczych, zabaw animacyjnych, malowania twarzy, gigantycznych baniek, stoisk tematycznych czy też wspólnego tańca. Nie zabraknie fotobudki, gigantycznych szachów oraz pokazów iluzjonistycznych. Na terenie rekreacyjnym będzie czekało również stanowisko gastronomiczne.

Arcyciekawym punktem programu będzie losowanie nagród w ramach akcji promocyjnej miejscowej biblioteki o nazwie KSIĄŻKOmania.

Organizatorami wydarzenia są: Biblioteka Morzeszczyn i Stowarzyszenie DRABKA. Organizację wydarzenia wspiera grupa wolontariuszy biblioTEAM.

wydruk, pdf


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.