Przejdź do treści

Czwartek, 19.7.2018

Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2018-07-18

DoMOWY

Biblioteka Morzeszczyn organizuje 30 lipca br. warsztaty językowo-plastyczne dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, których celem jest próba stworzenia rodzinnego słownika. W załączniku przesyłamy szersze informacje. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i pomoc w promocji wydarzenia.

czytaj całość: DoMOWY

2018-07-18

Rozmowy przy wspólnym stole

Z radością informujemy, że nasza biblioteka została przyjęta do projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". Celem projektu jest wypracowanie i przetestowanie w bibliotekach modelu dobrej rozmowy. Ma być to okazja do spotkania się osób z różnych środowisk i o różnych poglądach, mieszkających w jednej miejscowości.

czytaj całość: Rozmowy przy wspólnym stole

2018-07-18

Były wspinaczki i kręgle

W czwartek, 12 lipca, grupa kilkunastu wspaniałych wybrała się do Starogardu Gdańskiego, aby spróbować swoich sił  na ściance wspinaczkowej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Odwiedzili również pobliską kręgielnie. Tym sposobem biblioteka włącza się w organziację kreatywnego wypoczynką dla młodych mieszkańców gminy.

 

czytaj całość: Były wspinaczki i kręgle

2018-07-12

Biesiadowanie na polanie

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie zaprasza na "Biesiadowanie na polanie"Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 lipca 2018 o godz. 17:00 na Placu Parkowym w MorzeszczynieW programie:- pokaz iluzji w wykonaniu Grupy Artystycznej ProMagia- występ młodzieży z Muzycznej Kuźni Talentów ze Skowarcza- występ kabaretowy KGW Rokocin- występ Muzycznego Zespołu Młodzieżowego ze Skórcza- animacje dla dzieci (malowanie twarzy, mega bańki, warsztaty manualne)- zabawa taneczna z Zespołem SOLUS

Zapraszamy

czytaj całość: Biesiadowanie na polanie

2018-07-10

Wycieczka do GRODU ŻYWEJ HISTORII

Biblioteka zaprasza na kolejną wycieczkęBiblioteka Morzeszczyn zaprasza do udział w wycieczce do Grodu Żywej Historii Bractwo Rycerskie KERIN w Subkowach, który odbędzie się w środę, 25 lipca. Dla uczestników przygotowano moc atrakcji.

czytaj całość: Wycieczka do GRODU ŻYWEJ HISTORII

2018-07-10

Półkolonie w Bibliotece

Biblioteka Morzeszczyn wraz z grupą biblioTEAM zapraszają młodych na 3. edycję biblioCAMPu - letniej strefy kreatywnej dla młodych. W każdy wtorek i piątek lipca i sierpnia (godz. 10:00 - 13:00) w cieniu książnicy będzie można zawitać do biblioteki, aby uczestniczyć w niecodziennych warsztatach i atrakcjach.

Codziennie na młodych mieszkańców Gminy Morzeszczyn i przybyłych gości będą czekały różne atrakcje: warsztaty ART, EKO i gotowanie, planszówki, gra terenowa, czy też wspólne ognisko.

Oferta biblioCAMPu jest darmowa.

http://morzeszczyn.naszabiblioteka.com/n,bibliocamp-2018

czytaj całość: Półkolonie w Bibliotece

2018-07-06

Polska to Ja - Konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY POLSKA TO JA!Jak wygląda Polska 100 lat po odzyskaniu niepodległości? Czym różnimy się od naszych rodaków żyjących w 1918 roku? Jak wyglądają Polki i Polacy w drugiej dekadzie XXI wieku? Fenomenalną odpowiedzią na te pytania jest… fotografia, którą można zgłosić do konkursu POLSKA to JA!, którego organizatorem jest Biblioteka Morzeszczyn.

czytaj całość: Polska to Ja - Konkurs fotograficzny


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.