Przejdź do treści

Sobota, 21.7.2018

Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2018-07-20

Święto POLICJI

19 lipca 2018 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbyła się gala z okazji Święta Policji. Podczas uroczystości z udziałem Sekretarza Gminy Mariusza Wszelaka wręczono odznaczenia, nominacje oraz nagrody. Wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Cywilnym z okazji Święta życzymy sukcesów zawodowych oraz bezpiecznej służby. Dziękujemy za dotychczasową współpracę na rzecz dobra i bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Morzeszczyn.

czytaj całość: Święto POLICJI

2018-07-20

Wakacyjny Piknik w Borkowie

To już dzisiaj !! Serdecznie zapraszamy na wakacyjny piknik w Borkowie - 20 lipca 2018, godz. 17:00 przy świetlicy.
W programie pikników:- animacje dla dzieci (malowanie buziek, Mega Bańki)- gry i zabawy dla całych rodzin- tańce integracyjne- ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Na Pikniku w Borkowie będzie można skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni (dodatkowo płatnej), a na zakończenie odbędzie się również Zabawa Taneczna przy muzyce Rafała Gwiazdy.

czytaj całość: Wakacyjny Piknik w Borkowie

2018-07-18

DoMOWY

Biblioteka Morzeszczyn organizuje 30 lipca br. warsztaty językowo-plastyczne dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, których celem jest próba stworzenia rodzinnego słownika. W załączniku przesyłamy szersze informacje. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i pomoc w promocji wydarzenia.

czytaj całość: DoMOWY

2018-07-18

Rozmowy przy wspólnym stole

Z radością informujemy, że nasza biblioteka została przyjęta do projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". Celem projektu jest wypracowanie i przetestowanie w bibliotekach modelu dobrej rozmowy. Ma być to okazja do spotkania się osób z różnych środowisk i o różnych poglądach, mieszkających w jednej miejscowości.

czytaj całość: Rozmowy przy wspólnym stole

2018-07-18

Były wspinaczki i kręgle

W czwartek, 12 lipca, grupa kilkunastu wspaniałych wybrała się do Starogardu Gdańskiego, aby spróbować swoich sił  na ściance wspinaczkowej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Odwiedzili również pobliską kręgielnie. Tym sposobem biblioteka włącza się w organziację kreatywnego wypoczynką dla młodych mieszkańców gminy.

 

czytaj całość: Były wspinaczki i kręgle

2018-07-12

Biesiadowanie na polanie

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie zaprasza na "Biesiadowanie na polanie"Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 lipca 2018 o godz. 17:00 na Placu Parkowym w MorzeszczynieW programie:- pokaz iluzji w wykonaniu Grupy Artystycznej ProMagia- występ młodzieży z Muzycznej Kuźni Talentów ze Skowarcza- występ kabaretowy KGW Rokocin- występ Muzycznego Zespołu Młodzieżowego ze Skórcza- animacje dla dzieci (malowanie twarzy, mega bańki, warsztaty manualne)- zabawa taneczna z Zespołem SOLUS

Zapraszamy

czytaj całość: Biesiadowanie na polanie

2018-07-10

Wycieczka do GRODU ŻYWEJ HISTORII

Biblioteka zaprasza na kolejną wycieczkęBiblioteka Morzeszczyn zaprasza do udział w wycieczce do Grodu Żywej Historii Bractwo Rycerskie KERIN w Subkowach, który odbędzie się w środę, 25 lipca. Dla uczestników przygotowano moc atrakcji.

czytaj całość: Wycieczka do GRODU ŻYWEJ HISTORII


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.