Przejdź do treści

Sobota, 26.5.2018

Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2018-05-25

XVI Rowerowy Rajd Gwiaździsty

27 maja (niedziela) Starostwo Powiatowe w Tczewie, przy współudziale samorządów miast i gmin Powiatu Tczewskiego, Szkoły Podstawowej w Małych Walichnowach oraz Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie już po raz siedemnasty zaprasza wszystkich miłośników turystyki rowerowej do udziału w Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym.

czytaj całość: XVI Rowerowy Rajd Gwiaździsty

2018-05-23

KOMUNIKAT

Wójt Gminy Skórcz informuje odbiorców wody z wodociągu gminnego z miejscowości: Barłożno, Mirotki, Miryce, Ryzowie, Mieliczki, Wybudowanie Wielbrandowskie, Wielbrandowo, Kierwałd Gmina Morzeszczyn, że istnieje podejrzenie występowania zanieczyszczenia wody bakteriami z grupy coli.

Wodę do bezpośredniego spożycia, mycia i sporządzania posiłków można używać po uprzednim przegotowaniu.

Wójt Gminy Skórcz
Sławomir Czechowski

czytaj całość: KOMUNIKAT

2018-05-21

Złote Gody w gminie.

Zawarcie małżeństwa to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż przeciwności w życiu bywa wiele: i tych rodzinnych i materialnych, a często i zdrowotnych. Jednak, jak widać: jest to możliwe…

czytaj całość: Złote Gody w gminie.

2018-05-15

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy w Morzeszczynie informuje mieszkańców wsi KRÓLÓW LAS, MAJEWO, GĄSIORKI i LIPIA GÓRA, że w dniach 16 - 17 maja 2018 roku w godzinach  od 10oo do 16oo mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w związku z płukaniem sieci wodociągowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Morzeszczyn

czytaj całość: OGŁOSZENIE


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.