Przejdź do treści

środa, 23.8.2017

Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2017-08-23

Kolejne granty trafią do Gminy Morzeszczyn

Dwa granty trafią do grup działających na terenie Gminy Morzeszczyn, a to za sprawą konkursu Fundusz Akumulator Społeczny. Pieniądze trafią do Lokalnego Klubu Kodowania działającego przy bibliotece oraz grupy nieformalnej RMW Majewo. Działania rozpoczną się jeszcze w sierpniu, a potrwają do połowy grudnia.

czytaj całość: Kolejne granty trafią do Gminy Morzeszczyn

2017-08-23

Morzeszczyńska biblioteka promowała Kociewie

W Toruniu promowało się Kociewie. A to za sprawą Festiwalu Wisły. Na Bulwarze Filadelfijskim 14 i 15 sierpnia gościły stoiska, które popularyzowały walory kulturalne i turystyczne regionów nadwiślańskich. Była tam również morzeszczyńska biblioteka, która zawitała tam na zaproszenie Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE.

czytaj całość: Morzeszczyńska biblioteka promowała Kociewie

2017-08-23

Remont drogi wojewódzkiej nr 644 w Morzeszczynie

Informujemy, że w najbliższym czasie rozpocznie się remont drogi wojewódzkiej nr 644 w obrębie wsi Morzeszczyn (ul. Ogrodowa). Prace zostaną przeprowadzone na odcinku ok. 650 m.

czytaj całość: Remont drogi wojewódzkiej nr 644 w Morzeszczynie

2017-08-21

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne

Wójt Gminy Morzeszczyn oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Morzeszczynie  zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w sobotę 26 sierpnia 2017 r. na placu parkowym w Morzeszczynie.

czytaj całość: Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne

2017-07-28

KAJAKOWA IMPREZA NA ORIENTACJĘ „BAJORO`17”

Sobota i niedziela 29-30 lipca, to czas kajakowej imprezy na orientację Bajoro'17 w ramach KAYAK ORIENTEERING CHALLENGE 2017, która odbędzie się na rzece Jance. Strat w sobotę o 11.00 w Brodach, a część trasy będzie również przebiegać przez naszą gminę.  Organizatorami są Kociewski Klub Turystyczny, Centrum Aktywnego Wypoczynku, Starogard Gdański oraz Gmina Morzeszczyn. Sczegóły, regulamin i karty zgłoszeń w załączniku.

Serdecznie zapraszamy.

czytaj całość: KAJAKOWA IMPREZA NA ORIENTACJĘ „BAJORO`17”

2017-07-24

Będą działać dla dobra społeczności lokalnej

W tczewskim Domu Przedsiębiorcy odbyła się uroczystość wręczenia umów grantobiorcom, którzy potrzymali rekomendacje w ramach tegorocznego konkursu Działaj Lokalnie. Organizatorem spotkania była Fundacja Pokolenia. Wśród wyróżnionych są mieszkańcy Gminy Morzeszczyn. Uroczystość odbyła się w czwartek, 20 lipca br.

czytaj całość: Będą działać dla dobra społeczności lokalnej

2017-07-24

Kolejne letnie imprezy z GOK - iem

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie zaprasza na kolejne wakacyjne imprezy. Znajdzie się coś dla dzieci, seniorów i całych rodzin.

czytaj całość: Kolejne letnie imprezy z GOK - iem


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.