Przejdź do treści

Poniedziałek, 20.11.2017

Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

dd 7 6 5 4 3 2 1 12 11 8

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

2017-11-20

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy w Morzeszczynie informuje mieszkańców wsi Morzeszczyn, Dzierżążno, Rzeżęcin i Borkowo, że w dniach od 21 do 24  listopada 2017 roku w  godzinach od 8oo do 16oo mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w związku z płukaniem poszczególnych sieci wodociągowych.

czytaj całość: OGŁOSZENIE

2017-11-18

Prośba o sprzątanie po psach

Szanowni Państwo, apelujemy o sprzątanie po swoich czworonogach. Bardzo często zdarza się na chodnikach naszej gminy mało estetyczny widok psich odchodów. O ile dorośli i starsze dzieci potrafią ominąć takie "niespodzianki", o tyle maluszkom często ta sztuka się nie udaje.

czytaj całość: Prośba o sprzątanie po psach

2017-11-17

Mieszkaniec naszej gminy wygrał Bieg Niepodległości w Warszawie

Informujemy, że mieszkaniec naszej gminy Arkadiusz Gardzielewski został zwycięzcą Biegu Niepodległości w Warszawie. Bieg wystartował 11 listopada dokładnie o godz. 11:11. Panu Arkadiuszowi wystarczyło tylko 30 minut i 3 sekundy, aby znaleźć się na mecie. Przypominamy, że to już kolejne zwycięstwo. Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!

czytaj całość: Mieszkaniec naszej gminy wygrał Bieg Niepodległości w Warszawie

2017-11-16

Informacja nt. zbiórki zboża dla poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy

Informujemy wszystkich, którzy zadeklarowali pomoc rolnikom z gminy Lipusz poszkodowanym w czasie sierpniowej nawałnicy, że zbiórka zboża odbędzie się w dniu 23 listopada w dwóch miejscach:

- o godz. 8:00 na placu przed firmą Aspol w Morzeszczynie oraz

- o godz. 9:00 w gospodarstwie Pana Leona Kamrowskiego w Gętomiu.

Prosimy wszystkich o dowiezienie zapakowanego zboża na miejsce zbiórki w wyznaczonym czasie.

Dokładne informacje w Urzędzie Gminy pod nr tel. 58 536 27 24 wew. 14

czytaj całość: Informacja nt. zbiórki zboża dla poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy

2017-11-16

Diamentowy Jubileusz w gminie

Diamentowe gody, obchodzone po 60 latach wspólnego pożycia małżeńskiego, są dowodem niezwykłej więzi, która łączy dwoje kochających się ludzi. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, chociaż przeciwności w życiu bywa wiele: i tych rodzinnych i materialnych, a często i zdrowotnych. Jednak, jak widać: jest to możliwe…

czytaj całość: Diamentowy Jubileusz w gminie

2017-11-15

Płukanie sieci wodociągowej

Przypominamy o możliwości przerwy w dostawie wody w dniach 15-16 listopada w miejscowościach Majewo, Lipia Góra, Gąsiorki Kierwałd i Królów Las, z powodu płukania sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj całość: Płukanie sieci wodociągowej

2017-11-14

Metropolitalna Karta do Kultury w Gminie Morzeszczyn

Morzeszczyńska biblioteka dołączyła do grona książnic, które oferują swoim czytelnikom METROPOLITALNĄ KARTĘ DO KULTURY. Już do listopada każdy mieszkaniec gminy ma okazję dołączyć do grona uczestników projektu i odebrać tę wyjątkową przepustkę do świata książek, sztuki, muzyki i teatru. Nie jest to bowiem zwykła karta biblioteczna, lecz klucz do fenomenalnej oferty kulturalnej w Trójmieście i najbliższej okolicy.

czytaj całość: Metropolitalna Karta do Kultury w Gminie Morzeszczyn


Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.